Sportoviště.cz
Uživatel:   Zapomenuté jméno nebo heslo
Heslo:
    Hledám sportoviště | Registrace zařízení | Nápověda | Partneři | Podmínky | Kontakt     
Zpět na výpis sportovišť Znovu načíst profil  
Odběr novinek

  SARAYA WELLNESS, Wellness & Penzion

Kontaktní údaje
Adresa: Spojenecká  868
Teplice  41501
Telefon: 00420 774 733 945
WWW: www.sarayawellness.cz
E-mail: info@sarayawellness.cz
Provoz od-do: 8:00 - 20:00
Doplňující informace:
Představte si relaxaci, která na Vás čeká v klidu našeho Wellness centra. Relaxaci, kterou si užijete po hektickém pracovním dni, stejně jako o volném víkendu s rodinou...
Nastal čas vychutnávat život. Nezaměnitelné pohodlí, výjimečný design a špičková kvalita nabízených služeb. SARAYA WELLNESS bude Vaší relaxační destinací bez ohledu na počasí, denní dobu nebo roční období.
Nechte se hýčkat. Špičková kvalita a profesionální služby zajistí Vaší bezstarostnou relaxaci. Jsme jedineční v plnění Vašich snů..
Saraya Wellness vznikla jako relaxační centrum sloužící široké veřejnosti. V našem relaxačně rekondičním centru můžete příjemně strávit svůj volný čas, uspořádat firemní oslavu, ale hlavně odpočívat. Pro ty, kteří se rozhodnou nás navštívit máme vlastní parkoviště, které se večer zamyká.
Nedostatek pohybu, jednostranně zaměřená práce, stres - to vše způsobuje ochabnutí a zkrácení svalů. Důsledkem je vadné držení těla, bolesti zad, blokace různých úseků páteře, nárůst hmotnosti. Rehabilitační (nebo-li zdravotní ) cvičení je cíleno na protažení zkrácených svalů, posílení ochablých svalů, celkové zpevnění svalového korzetu, zredukování chronických bolestí, uvolnění a mobilizaci páteře, zafixování správných pohybových stereotypů, zlepšení držení těla, dále na problémové partie ( jako jsou břicho, hýždě, stehna ), na zvýšení energetického výdaje a na prevenci vertebrogenních obtíží.
Vlastní cvičení má charakter skupinového rehabilitačního cvičení s hudbou a pod vedením fyzioterapeutky. Více info na recepci.
O NÁS
Baňkování
Bříšní Tance
Cvičení pro těhotné
Čínská tlaková Masáž
Jóga
Kalanetika
Klasická Masáž
Lynfodrenáž
Pilates
Reflexní Masáž
Rehabilitační Masáž
Sauna
Shiatsu
Thajská Masáž
ID Sportoviště: 48

    Oznámení (0)       Mapa       Diskuse (0)       Hodnocení (0)       Fotogalerie (0)    
Zde je mapa centra© Sportoviště.cz
Partneři webu   Všeobecné podmínky