Sportoviště.cz
Uživatel:   Zapomenuté jméno nebo heslo
Heslo:
    Hledám sportoviště | Registrace zařízení | Nápověda | Partneři | Podmínky | Kontakt     
Zpět na výpis sportovišť Znovu načíst profil  
Odběr novinek

  Penzion Sluníčko***

Kontaktní údaje
Adresa: Ostravice  1279
Ostravice  73914
Telefon: 558682282, 603852100
WWW: www.slunicko-penzion.cz
E-mail: slunicko@slunicko-penzion.cz
Provoz od-do: 8:00 - 22:00
Doplňující informace:
Penzion Sluníčko leží na úpatí Lysé Hory v Moravskoslezských Beskydech. Dohromady s nedalekým hotelem Sepetná tvoří Rekreační centrum Sepetná. Z penzionu je krásný výhled na vrchol Smrk i do údolí řeky Ostravice. Sluníčko je ideálním výchozím bodem pro turistické trasy i nenáročné procházky.
Penzion disponuje privátním wellness – vířivou vanou a infra saunou s mořským klima. V areálu penzionu se nachází 2 hřiště (fotbal, basketbal, volejbal, nohejbal…), lezecká stěna a koupaliště s tobogány. Rekreační centrum jako celek a jeho okolí nabízí ideální podmínky pro letní i zimní rekreaci, firemní akce a školení, aktivní odpočinek i relaxaci.
Součástí penzionu je nejvýše položené koupaliště s tobogany v Beskydech, kde mají hosté penzionu v sezoně volný vstup. K dalším sportovním aktivitám jsou určeny 2 kurty na míčové sporty, dětský koutek s pískovištěm, houpačkou, kolotočem a lezeckou stěnou.
Součástí penzionu Sluníčko je restaurace, dětský koutek a herna, kde je k dispozici billiard, šipky či stolní fotbálek. Pro místo relaxace a odpočinku doporučujeme využít privátní wellness s whirlpoolem, infra kabinou s mořským klima a vyhřívaným tapidáriem s nádherným výhledem na okolní hory. Ubytovaní hosté mohou využít také sportovní aktivity v RelaxCentru u hotelu Sepetná vzdáleném cca 8 minut od penzionu.
Ubytovaní hosté mají volný vstup do krytého bazénu v RelaxCentru Sepetná. Krytý bazén, který je největším hotelovým bazénem v Beskydech, nabízí také whirlpool, parní kabinu, brouzdaliště pro děti a 90m tobogan. Ke sportovnímu vyžití je v RelaxCentru dále k dispozici bowling, badminton, horolezecká stěna nebo sportovní trenažér. Za příznivého počasí je možné vyrazit na projížďku po okolí na elektrokolech, vozítcích segway či ve vyhlídkovém elektrovozítku pro 6 osob. Pro chvíle odpočinku je možné si objednat relaxační koupel pro jednotlivce i páry, a nebo si vybrat některou z nabízených masáží.
O NÁS
Šachy
Badminton
Bazén
Biliard
Bowling
Florbal
Golfové trenažery
Házená
Horolezecká Stěna
Inline brusle
Šipky
Klasická Masáž
Koupaliště
Lanové centrum
Lynfodrenáž
Reflexní Masáž
Sauna
Solárium
Spinning
Tenis
Thajská Masáž
Volejbal
Whirpool
ID Sportoviště: 147

    Oznámení (0)       Mapa       Diskuse (0)       Hodnocení (0)       Fotogalerie (5)    
Zde je mapa centra© Sportoviště.cz
Partneři webu   Všeobecné podmínky