Sportoviště.cz
Uživatel:   Zapomenuté jméno nebo heslo
Heslo:
    Hledám sportoviště | Registrace zařízení | Nápověda | Partneři | Podmínky | Kontakt     
Zpět na výpis sportovišť Znovu načíst profil  
Odběr novinek

  Ropice Golf Resort

Kontaktní údaje
Adresa: Ropice  415
Ropice  73956
Telefon: 558740505, 737208892
WWW: www.beskydgolf.com
E-mail: info@beskydgolf.com
Provoz od-do: 8:00 - 20:00
Doplňující informace:
18jamkové hřiště linksového typu je situované do krásného kopcovitého prostředí s výhledem na masiv Slezských Beskyd s dominantou Javorového vrchu, leží v nadmořské výšce 310 m n.m. Nejen svými parametry, délka 5398 m ze žlutých odpališť, 4755 m z červených odpališť, PAR 72, je vhodné jak pro konání mistrovských akcí, tak pro sportovní i rekreační golf.
Golfový areál v Ropici nabízí začínajícím golfistům unikátní možnosti tréninku krátké a dlouhé hry, které si pak mohou vyzkoušet na 6jamkovém veřejném hřišti.
Driving Range se svou velikostí a pestrostí nabídky řadí mezi jedny z nejlepších v České republice. Modelace dopadové plochy na tzv. šest cílových greenů umožňuje trénovat dlouhou i krátkou hru a sledovat pohyb míče po dopadu na jeho plochu. Pro trénink hry z fairweyových bunkrů je k dispozici písečný bunker. 2 cvičné greeny v blízkosti Driving Range slouží pro zdokonalování se v hře z okolí greenu a na greenu. Na jednom se zkoušejí chippy, pitche a hra z bunkru, druhý green je určen pro patování.
6jamková golfová Akademie o celkové délce 543 m, PAR 3, třemi písčitými bunkry, délkou jednotlivých jamek od 71 m až po 127 m, je určena pro začínající hráče, kteří si zkoušejí ten pravý pocit ze hry, ti zkušenější zde pilují hru na green.
Rovněž nabízíme možnost in-door tréninku na golfovém simulátoru Full Swing.
O NÁS
Golfová hřiště
Golfová odpaliště
Golfové trenažery
Klasická Masáž
ID Sportoviště: 143

    Oznámení (0)       Mapa       Diskuse (0)       Hodnocení (0)       Fotogalerie (0)    
Zde je mapa centra© Sportoviště.cz
Partneři webu   Všeobecné podmínky